Ohodnocovateľ vozidiel, strojov a technológií pre Tatra-Leasing (vhodné pre absolventa VŠ) - Tatra banka Cover

Pracovná pozícia

Ohodnocovateľ vozidiel, strojov a technológií pre Tatra-Leasing (vhodné pre absolventa VŠ)

ID ponuky: 130657

Referenčný kód: 9c825234

Termín nástupu

Dohodou

Plat

Od 1 400 EUR mesačne

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1400 € brutto pri plnom úväzku.

Náplň práce

• Do nášho tímu zodpovedného za riziko leasingových produktov hľadáme posilu pre oceňovanie hodnoty zabezpečenia. • Nevadí, že zatiaľ nemáš veľa pracovných skúseností. Ak inklinuješ k analytickej práci, baví ťa logická práca s číslami, daj nám vedieť. Radi sa s Tebou stretneme. • Náplň práce : • oceňovanie zabezpečení predovšetkým osobných a nákladných vozidiel, strojov a iných hnuteľných vecí a odhadovanie ich budúcej hodnoty • dohľad a monitorovanie existujúcich zabezpečení ktoré má spoločnosť aktívne • spolupráca s ostatnými členmi tímu na príprave metodológie a aktualizácii interných procedúr • hľadanie možností pre optimalizáciu procesov a pracovných postupov • podpora pri produkte operatívneho leasingu

Požiadavky na uchádzača

Benefity

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej bankovej skupiny • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj • práca so skúsenými lídrami • zvýhodnenia na produktoch Tatra banky Účet pre modrú planétu TB, úvery, zmenárenské služby • možnosť stať sa akcionárom banky • motivačné ohodnotenie • Dni Zdravia • bezplatná psychologická podpora 24/7 • príspevok na DDS