Údržbář s nástupem do kmene - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Údržbář s nástupem do kmene

ID ponuky: 130656

Termín nástupu

Dohodou

Plat

35000.00

Náplň práce

- Kontrola preventivní údržby - Podílení se na údržbě a opravách výrobních a pomocných zařízeních - Spolupráce s výrobním a technickým úsekem - Spolupráce s elektroúdržbou

Požiadavky na uchádzača

  • - SOU / SŠ vzdělání ve strojním oboru - Praxi v oblasti strojírenství (případně mechanik, opravář, automechanik) - Základní znalost PC / Word, Excel - Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilní přístup - Schopnost práce v nepřetržitém provozu ve 12hodinových směnách v pravidelných 4 denních turnusech /Ranní, Ranní, Noční, Noční/ x 4 dny volno

Benefity

- Zajímavé finanční ohodnocení - Příspěvek za nepřetržitý provoz 19,50 Kč/hodina - Bonusy 0 – 3 000 Kč - Výkonnostní prémie 0 – 7 000Kč - Příspěvek na dopravu 750 Kč/měsíc (pří odpracování 8hod./měsíc) - Závodní stravování (oběd za 115 Kč včetně polévky) - 5 týdnů dovolené - Nástup přímo do kmene - Příspěvek na benefitní kartu Edenred 550 Kč/měsíc po ZD (po odpracovaném roce se částka navyšuje) - Příspěvek na penzijní i životní připojištění - Smlouva na HPP - Práce v moderní a mezinárodní společnosti - Odměna při pracovním jubileu po 5 letech 15 000 Kč, po 10 letech 30 000 Kč - Firemní akce – 1x za rok letní nebo zimní párty