Sales Manager pro Evropu - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Sales Manager pro Evropu

ID ponuky: 130654

Dohodou

Plat

50000.00

Náplň práce

- Aktivní akvizice nových zákazníků a rozvoj obchodních příležitostí v rámci Evropy - Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty v různých průmyslových odvětvích - Prezentace inovativního produktu, který patří ke špičce na světovém trhu - Úzká spolupráce s technickým týmem pro pochopení a komunikaci technických specifikací zákazníkům - Práce v dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí, kde vaše rozhodnutí budou mít přímý dopad na úspěch firmy

Požiadavky na uchádzača

  • - Zkušenosti s akvizicí nových zákazníků a prodejem ideálně technických produktů nebo služeb - Technické povědomí – umíte rozumět základním technickým aspektům produktu a efektivně je prezentovat klientům - Pokročilá znalost angličtiny – budete se pohybovat v mezinárodním prostředí, takže angličtina je nezbytností - Časová flexibilita a ochota cestovat – evropský trh je velký, ale pro vás to není překážka, ale výzva - Touha posouvat věci vpřed, proaktivní přístup a nadšení pro rozvoj firmy od základů

- Možnost stát se klíčovou postavou při dalším rozvoji mezinárodní firmy a rozjezdu nových trhů - Šanci budovat kariéru v prostředí, kde se budete cítit jako součást rodiny - Špičkový produkt, který se pyšní světovou kvalitou a inovací - Flexibilní pracovní prostředí s možností plánovat si svůj čas - Šanci růst spolu s firmou a rozvíjet svou kariéru v dynamickém mezinárodním prostředí - Motivační finanční ohodnocení - Propracovaný plán zaškolení - Služební vůz po zaučení - 5 týdnů dovolené - 3 dny sick days - Příspěvek na stravné - Příspěvek na penzijní připojištění