Inženýr kvality - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Inženýr kvality

ID ponuky: 130653

Dohodou

Plat

45000.00

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality, ideálně v automotive odvětví? Znáte nástroje typu 8D, procesy PPAP a baví Vás komunikace se zákazníky? Jste zodpovědná osoba, která ráda hledá způsoby řešení? Nebojíte se hovořit anglicky? Pak čtěte dál... ...pro nadnárodního dodavatele v oblasti automobilového průmyslu hledám nového a zkušeného kolegu do oddělení kvality, ideálně s potenciálem stát se vedoucím menšího týmu kolegů! Náplň práce: - zodpovědnost za výrobní procesy v rámci QS - zajišťování požadované kvality výrobků - vyřizování zákaznických reklamací - návrhy a dohled nad realizací nápravných opatření - spolupráce v rámci týmu i s ostatními odděleními ve výrobě - spoluúčast při přípravě a realizaci auditů

Požiadavky na uchádzača

  • - SŠ/VŠ vzdělání - technický background - praxe v oboru kvality a zákaznických reklamací - znalost nástrojů, procesů a postupů v oboru kvality - AJ na komunikativní úrovni - řp. B - práce na PC (uživatelsky) - flexibilita a pečlivost

- odpovídající mzdu s ročními bonusy a pravidelným růstem - docházkový bonus - flexibilní pracovní dobu - příspěvek na penzijko - měsíční příspěvky do Cafeterie - stravenkový paušál - příspěvky na sport a kulturu Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes "odpovědět"!