RECEPČNÍ / ADMINISTRATIVNÍ PODPORA (30-35.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

RECEPČNÍ / ADMINISTRATIVNÍ PODPORA (30-35.000 Kč)

ID ponuky: 130658

Dohodou

Plat

Zvládnete pečovat o prostředí recepce a láká Vás denní komunikace s lidmi? Jste organizačně zdatný člověk a dokážete reprezentativně vystupovat? Pak nám pošlete svůj životopis! Pro našeho klienta obsazujeme pozici: RECEPČNÍ / ADMINISTRATIVNÍ PODPORA (30-35.000 Kč)

Náplň práce

* Zajištění bezproblémového chodu recepce * Přijímání návštěv * Evidence firemní pošty * Spolupráce s ostatními odděleními * Zajištění reprezentativního vzhledu recepce * Zpracování objednávek

Požiadavky na uchádzača

  • * Odolnost vůči stresu * Znalost MS Office * Komunikativnost, samostatnost a reprezentativní vystupování

* 25 dní dovolené * Občerstvení na pracovišti * Stravenkový paušál * Motivační bonusy * Příspěvěk na dovolenou * Místo výkonu práce: Brno