OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNICTVÍ (100-140.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNICTVÍ (100-140.000 KČ)

ID ponuky: 128754

Dohodou

Plat

Hledáme dynamického a zkušeného obchodního ředitele pro stavební společnost, která se zaměřuje na moderní a inovativní stavební projekty. Pokud máte silné obchodní schopnosti, zkušenosti ve stavebnictví a chuť vést a rozvíjet obchodní strategii, hledáme právě vás! Zašlete mi Vaše CV a pracujte jako: OBCHODNÍ ŘEDITEL - STAVEBNICTVÍ (100-140.000 KČ)

Náplň práce

* Vedení a rozvoj obchodních aktivit společnosti * Tvorba a implementace obchodní strategie zaměřené na růst a rozvoj firmy * Vyhledávání nových obchodních příležitostí * Vedení týmu a jeho motivace * Sledování trendů na stavebním trhu a přizpůsobení obchodních aktivit aktuálním podmínkám * Vyjednávání podmínek zakázek a uzavírání smluv s klienty

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání, ideálně stavebního nebo ekonomického směru * Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v oblasti stavebnictví * Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti * Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy * Proaktivní přístup k řešení problémů a orientaci na výsledky * Schopnost vést a motivovat tým * Řidičský průkaz skupiny B

* Zázemí významné společnosti s dlouholetou tradicí * Služební automobil i pro soukromé užití * Příspěvek na penzijko * Notebook, Mobilní telefon * Stravenky nebo dotované stravování * Možnost profesního růstu + manažerská školení * Místo výkonu práce: Ostrava